تبلیغات
ترفند ویندوز - آخرین اخبار بازی Call of duty Ghosts
در حالی که همه تقریبا میدونستن نام قسمت بعدی از فرانچایز Call Of Duty،چیزی جز Ghosts نیست،امروز Activision و استودیو Infinity Ward رسما تایید کردند نام قسمت بعدی از این فرانچایز مولتی میلیونی، Call Of Duty : Ghosts خواهد بود که دنیایی کاملا جدید و متفاوت از آنچه تاکنون از این سری بازیها دیدیم را نشان خواهد داد.به همراه این تایید،یک تیزر معرفی از بازی نیز منتشر شد ولی هیچ گونه گیم پلی در آن دیده نمیشود.

آقای  Mark Rubin‌، تهیه کننده ی ارشد استودیو Infinity Ward در مورد این بازی میگوید :‌

همه از ما انتظار Modern Warfare 4 را داشتند و میخواستند ما داستان این سری محبوب را ادامه بدهیم.و البته این کار برای ما بسیار امن و راحت هم بود.ولی به همین افتخارات راضی نبودیم.چیزی که ما دیدیم یک موقعیت طلایی بود.نقطه ی حرکت و پرش به کنسول های نسل بعد این زمینه را برای ما مهیا کرد تا بتونیم روی یک آغاز جدید یک عصر نو از سری Call of Duty کار کنیم.بنابراین،ما شروع کردیم یک نام جدید را بسازیم،یک موتور گرافیکی جدید و ایده ها و نوآوریهای بسیاری برای هوادارانمان تدارک دیدیم.خیلی هیجان زده ام و واقعا نمیتونم صبر کنم تا دستآورد هایمان را به معرض نمایش عموم بذاریم.

قرار بر این است عنوان «ندای وظیفه: ارواج» یک داستان نو تازه و جدید به همراه کارکتر ها و شخصیت های جدید را به همراه داشته باشد, به طور کلی منتظر “یک «ندای وظیفه» با دنیای متفاوت” باشید که با موتورگرافیکی نسل بعدی سری بازی های «ندای وظیفه» در دست ساخت قرار دارد. شرکت سازنده این را یک پرش رو به جلو برای این سری می داند.

همچنین این عنوان برای کنسول نسل بعدی Xbox تایید شده است و قرار بر این است «ارواح» در تاریخ ۲۱ مه زمان جلسه مایکروسافت برای رونمایی کنسول نسل بعدی خود نمایش داده شود.

همچنین این بازی برای تمامی کنسول های نسل بعد در دسترس قرار خواهد گرفت که معنی ان این است که بازی برای PS4 نیز عرضه می شود. نسخه Wii U بازی در تاریخ مشخص شده همزمان عرضه نخواهد شد اما برای عرضه در اینده در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر بازی برای کنسول های Xbox 360 و PS3 قابلیت پیش خرید را دارد.

Call of Duty: Ghosts در تاریخ ۵ نوامبر به انتشار جهانی می رسد.

دانلود تریلر

کیفیت SD

کیفیت HD

کیفیت FULL HD
طبقه بندی: بازی،
برچسب ها: آخرین اخبار بازی Call of duty Ghosts، دانلود تریلر call of duty ghosts، تریلر جدید call of duty ghosts، call of duty ghosts، خبر بازی جدید call of duty ghosts،

تاریخ : چهارشنبه 18 اردیبهشت 1392 | 10:20 ق.ظ | نویسنده : محمد اقا محمدی | نظرات